- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.067 | $1.07 |
| 10+ | $0.929 | $9.29 |
| 30+ | $0.843 | $25.29 |
| 100+ | $0.675 | $67.50 |
| 500+ | $0.635 | $317.50 |
| 1000+ | $0.618 | $618.00 |
MAX668EUB+T -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 3V ~ 28V |
| topologia | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Tasasuuntaaja | No |
| Toimittaja Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Sarja | - |
| Sarjaliitännät | - |
| Pakkaus / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Transistor Driver |
| Lähtövaiheet | 1 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| toiminto | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Taajuus - Switching | 100kHz ~ 500kHz |
| Täyttökierros (maksimi) | 90% |
| Ohjaustoiminnot | Enable, Frequency Control |
| Clock Sync | Yes |
| Perustuotteenumero | MAX668 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX668EUB+T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MAX668EUB+TG069 | MAX668EUB+TG05 | MAX668EUB+TGA5 | MAX668EUB+TG002 |
| Valmistaja | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Synchronous Tasasuuntaaja | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarjaliitännät | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Täyttökierros (maksimi) | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ohjaustoiminnot | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lähtövaiheet | - | - | - | - |
| Clock Sync | - | - | - | - |
Lataa MAX668EUB+T PDF -lehdet ja Analog Devices Inc./Maxim Integrated -dokumentaatio MAX668EUB+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated: lle.
MAX668EUB+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TGA5Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG002Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX6681
MAX668EUB+TG11Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6689UP9A+TG05Analog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6688EUB+TSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.