- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfOsanumeroopas
Part Numbering System.pdfMAX1880EUG+T -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Voltage - lähtö | 2.7V ~ 13V |
| Jännite - Input | 2.7V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | 24-TSSOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | MAX1880 |
| Sovellukset | Converter, TFT LCD |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1880EUG+T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MAX1880EUG+T | MAX1881EUG+ | MAX1880EUG+ | MAX1886EZK |
| Valmistaja | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Perustuotteenumero | MAX1880 | MAX1881 | MAX1880 | MAX1886 |
| Lukumäärä Lähdöt | 4 | 4 | 4 | - |
| Pakkaus / Case | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Voltage - lähtö | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | - |
| Toimittaja Device Package | 24-TSSOP | 24-TSSOP | 24-TSSOP | TSOT-23-5 |
| Sovellukset | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Jännite - Input | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Bulk |
Lataa MAX1880EUG+T PDF -lehdet ja Analog Devices Inc./Maxim Integrated -dokumentaatio MAX1880EUG+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated: lle.
MAX1880EUGAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX187EVC16-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION SYSTEM FOR MAX187
MAX187EVKIT-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX187
MAX187CPAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZK+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1882EUG+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1880EUG-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedHIGH-CURRENT VCOM DRIVE BUFFER
MAX187CEPA+Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.