- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Sovellushuomautukset
Charge-Pump and Step-Up DC-DC Converter Solutions .pdf Choosing the Right Power-Supply IC for your Applic.pdf Regulator Topologies for Battery-Powered Systems.pdfTietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
Material Declaration MAX1595EUA33+T.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfOsanumeroopas
Part Numbering System.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.087 | $3.09 |
| 10+ | $2.692 | $26.92 |
| 30+ | $2.456 | $73.68 |
| 100+ | $2.219 | $221.90 |
| 500+ | $2.109 | $1,054.50 |
| 1000+ | $2.059 | $2,059.00 |
MAX1595EUA33+T -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1595EUA33+T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1595EUA33+T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 3.3V |
| Voltage - lähtö (Max) | - |
| Jännite - tulo (Min) | 1.8V |
| Jännite - tulo (Max) | 5.5V |
| topologia | Charge Pump |
| Synchronous Tasasuuntaaja | No |
| Toimittaja Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| toiminto | Step-Up/Step-Down |
| Taajuus - Switching | 1MHz |
| Nykyinen - Tuotos | 125mA |
| Perustuotteenumero | MAX1595 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1595EUA33+T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MAX1595EUA33+ | MAX1595EUA33 | MAX1595EUA50+T | MAX1595ETC33+T |
| Valmistaja | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Synchronous Tasasuuntaaja | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa MAX1595EUA33+T PDF -lehdet ja Analog Devices Inc./Maxim Integrated -dokumentaatio MAX1595EUA33+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated: lle.
MAX1595EUA50+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG
MAX1598EZK33+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1598EZK32+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1595EUA50+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG
MAX1595EUA50Analog Devices Inc./Maxim IntegratedSTEP-UP/STEP-DWN CHARGE PUMP
MAX1595EUA33Analog Devices Inc./Maxim IntegratedSTEP-UP/STEP-DWN CHARGE PUMPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.