- Jess***Jones
- 17.04.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSFW16R-5STE1 -teknologiavaatimukset
Amphenol ICC (FCI) - SFW16R-5STE1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol ICC (FCI) - SFW16R-5STE1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Amphenol Aorora |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | SFW-R |
| Piki | 0.039' (1.00mm) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - |
| Joitakin paikkoja | 16 |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
| liitäntäsykleillä | - |
| Materiaali Paloluokitus | - |
| lukitusta | Slide Lock |
| Kotelon materiaali | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Asuminen Color | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Korkeus Board | 0.106' (2.70mm) |
| Flat Flex tyyppi | CIC |
| ominaisuudet | Zero Insertion Force (ZIF) |
| SAK, FCB Paksuus | 0.30mm |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - |
| Yhteydenotto Material | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - |
| Yhteydenotto Finish | - |
| Liitin / yhteystyyppi | Contacts, Bottom |
| Kaapeli End Type | Tapered |
| Perustuotteenumero | SFW16R |
| toimilaite Material | - |
| toimilaite Color | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol ICC (FCI) SFW16R-5STE1.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SFW16R-5STE1LF | SFW16R-2STGE1LF | SFW16R-4STE1LF | SFW16R-4STE1 |
| Valmistaja | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| liitäntäsykleillä | - | - | - | - |
| Korkeus Board | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| toimilaite Material | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Liitin / yhteystyyppi | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Kotelon materiaali | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| SAK, FCB Paksuus | - | - | - | - |
| lukitusta | - | - | - | - |
| Flat Flex tyyppi | - | - | - | - |
| Asuminen Color | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kaapeli End Type | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| toimilaite Color | - | - | - | - |
Lataa SFW16R-5STE1 PDF -lehdet ja Amphenol ICC (FCI) -dokumentaatio SFW16R-5STE1 - Amphenol ICC (FCI): lle.
SFW16R-3STAE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 16POS 1MM R/A
SFW16R-4STZE5LFAmphenol ICC (FCI)CONN TOP 16POS 1MM R/A
SFW16R-5STE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC BOTTOM 16POS 1MM R/A
SFW16R-6STE5LFAmphenol ICC (FCI)FFC/FPC CONN
SFW16R-4STAE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16R-6STE1Amphenol ICC (FCI)CONN CIC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16S-2STE1LF/BKNAmphenol ICC (FCI)SFW16S-2STE1LF/BKN
SFW16R-6STE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16S-2STME1Amphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC VERT 16POS 1MM SMD
SFW16R-4STE5LFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16R-2STGE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 16POS 1MM R/ASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.