- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfTietotarvikkeet
J3 Series.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Legacy_Fab-13_NOR.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.15 | $3.15 |
| 200+ | $1.22 | $244.00 |
| 500+ | $1.177 | $588.50 |
| 1000+ | $1.155 | $1,155.00 |
JS28F128J3F75B -teknologiavaatimukset
Alliance Memory, Inc. - JS28F128J3F75B Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Alliance Memory, Inc. - JS28F128J3F75B
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Alliance Memory, Inc. |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 75ns |
| Jännite - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| teknologia | FLASH - NOR |
| Toimittaja Device Package | 56-TSOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 128Mbit |
| Muistijärjestö | 16M x 8, 8M x 16 |
| Muistipiiri | Parallel |
| Muistimuoto | FLASH |
| Perustuotteenumero | JS28F128J3 |
| Access Time | 75 ns |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Alliance Memory, Inc. JS28F128J3F75B.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | JS28F128J3F75B TR | JS28F128J3F75A | JS28F128J3F75A | JS28F128J3D75B TR |
| Valmistaja | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Alliance Memory, Inc. | Micron Technology Inc. |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| Access Time | - | - | - | - |
Lataa JS28F128J3F75B PDF -lehdet ja Alliance Memory, Inc. -dokumentaatio JS28F128J3F75B - Alliance Memory, Inc.: lle.
JS28F128J3F75A+Micron Technology
JS28F128J3F-75AMicron
JS28F128J3F75Micron Technology
JS28F128J3FIntel
JS28F128J3D75ESIntel
JS28F128M29EWHMicron Technology
JS28F128M29EWLNUMONYXSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.