- Jess***Jones
- 17.04.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.175 | $0.18 |
C3E-14.7456-10-3030-X-R3 -teknologiavaatimukset
Aker Technology USA - C3E-14.7456-10-3030-X-R3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Aker Technology USA - C3E-14.7456-10-3030-X-R3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Aker Technology USA |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 4-SMD, No Lead |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Toimintatapa | Fundamental |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Load Kapasitanssi | 10pF |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Taajuussietoisuus | ±30ppm |
| taajuus vakaus | ±30ppm |
| Taajuus | 14.7456 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Aker Technology USA C3E-14.7456-10-3030-X-R3.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | C3E-14.7456-10-3030-X-R | C3E-14.7456-10-1530-X-R3 | C3E-14.7456-10-3030-X-CT | C3E-14.7456-10-3030-X-M |
| Valmistaja | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Taajuussietoisuus | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimintatapa | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Load Kapasitanssi | - | - | - | - |
C3E-14.7456-10-3030-X-MAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
C3E-14.7456-10-3030-MAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
C3E-14.7456-12-1010-MAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
C3E-14.7456-12-1015-R3Aker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
C3E-14.7456-12-1015-X-CTAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
C3E-14.7456-10-3030-R3Aker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
C3E-14.7456-12-1010-R3Aker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
C3E-14.7456-10-1530-X-R3Aker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
C3E-14.7456-10-3030-X-CTAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
C3E-14.7456-12-1010-CTAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
C3E-14.7456-12-1015-CTAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
C3E-14.7456-10-3030-CTAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
C3E-14.7456-12-1015-MAker Technology USACRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.