- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
53916 Series.pdf53916-0208 -teknologiavaatimukset
Affinity Medical Technologies - a Molex company - 53916-0208 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Affinity Medical Technologies - a Molex company - 53916-0208
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Molex |
| Sarja | SlimStack 53916 |
| Piki | 0.020" (0.50mm) |
| Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 53916-0208-C WM24025 |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 20 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paritetuille pinoaminen Heights | 4mm |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus Board | 0.133" (3.37mm) |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 3.90µin (0.099µm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Liitintyyppi | Plug, Outer Shroud Contacts |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Affinity Medical Technologies - a Molex company 53916-0208.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 53916-0208 | 53916-0508 | 53916-0608 | 53916-0808 |
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lead free / RoHS Compliant | Lead free / RoHS Compliant | Lead free / RoHS Compliant |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Joitakin paikkoja | 20 | 50 | 60 | 80 |
| Sarja | SlimStack 53916 | SlimStack 53916 | SlimStack 53916 | SlimStack 53916 |
| ominaisuudet | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 3.90µin (0.099µm) | 3.90µin (0.099µm) | 3.90µin (0.099µm) | 3.90µin (0.099µm) |
| Rivien | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liitintyyppi | Plug, Outer Shroud Contacts | Plug, Outer Shroud Contacts | Plug, Outer Shroud Contacts | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Muut nimet | 53916-0208-C WM24025 |
0539160508 | 053916-0608 053916-0608-C 0539160608 0539160608-C 53916-0601 539160608 539160608-C |
53916-0808-C WM24030 |
| Pakkaus | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | 1 (Unlimited) | 1 (Unlimited) | 1 (Unlimited) |
| Paritetuille pinoaminen Heights | 4mm | 4mm | 4mm | 4mm |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | 60 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | 80 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold |
| Korkeus Board | 0.133" (3.37mm) | 0.133" (3.37mm) | 0.133" (3.37mm) | 0.133" (3.37mm) |
| Piki | 0.020" (0.50mm) | 0.020" (0.50mm) | 0.020" (0.50mm) | 0.020" (0.50mm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold | Gold | Gold | Gold |
Lataa 53916-0208 PDF -lehdet ja Affinity Medical Technologies - a Molex company -dokumentaatio 53916-0208 - Affinity Medical Technologies - a Molex company: lle.
5390447-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT DIMM 184POS R/A PCB
5390486-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT 184POS PCB
5390454-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT DIMM 116POS R/A PCB
53919-1604Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A
5391-0-15-80-07-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
53916-0608Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PLUG 60POS 4MM SMD .5MM
539160208Affinity Medical Technologies - Molex
53916-0508Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PLUG 50POS 4MM SMD .5MM
53916-0808Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PLUG 80POS 4MM SMD .5MM
5391M-07BPASSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.