- Jess***Jones
- 17.04.2026
CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000 -teknologiavaatimukset
Advanced Energy - CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Advanced Energy - CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Advanced Energy |
| Jännite - lähtö 6 | 24V |
| Jännite - lähtö 5 | 5V |
| Jännite - Tuotos 4 | 12V |
| Jännite - Tuotos 3 | 12V |
| Jännite - Tuotos 2 | 48V |
| Jännite - Tuotos 1 | 48V |
| Jännite - Isolation | 4 kV |
| Jännite - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Tyyppi | Enclosed |
| Vakioluku | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Koko / Dimension | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Sarja | COOLX®1000 |
| Virta (wattia) | 1000W |
| Paketti | Box |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 7 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Vaadittu vähimmäiskuormitus | No |
| ominaisuudet | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| tehokkuus | 93% |
| Virta - lähtö 6 | 3 A |
| Virta - lähtö 5 | 6 A |
| Virta - lähtö 4 | 15 A |
| Virta - lähtö 3 | 15 A |
| Virta - lähtö 2 | 4.17 A |
| Virta - lähtö 1 | 4.17 A |
| Perustuotteenumero | CX10S |
| Hyväksymisvirasto | CSA, EN, IEC, UL |
| Sovellukset | ITE (Commercial), Medical |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Advanced Energy CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CX10S-DDBBGH-P-A-DK00000 | CX10S-DDBBHB-P-A-DK00000 | CX10S-DDBBHG-P-A-DK00000 | CX10S-DDBBGC-P-A-DK00000 |
| Valmistaja | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Jännite - Input | - | - | - | - |
| Virta - lähtö 5 | - | - | - | - |
| Vakioluku | - | - | - | - |
| Virta - lähtö 3 | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Tuotos 4 | - | - | - | - |
| Virta - lähtö 1 | - | - | - | - |
| Vaadittu vähimmäiskuormitus | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö 5 | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Virta - lähtö 6 | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Hyväksymisvirasto | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö 6 | - | - | - | - |
| Virta - lähtö 2 | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Virta - lähtö 4 | - | - | - | - |
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.