- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
Map Your Digi XBee IoT Network with Digi XCTU.pdf XBee™ Family Chart.pdfPcn muut
Xbee Pricing Chg 27/Mar/2019.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $101.266 | $101.27 |
| 200+ | $40.406 | $8,081.20 |
| 500+ | $39.056 | $19,528.00 |
| 1000+ | $38.389 | $38,389.00 |
XBP9B-DPUT-021 -teknologiavaatimukset
Digi - XBP9B-DPUT-021 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Digi - XBP9B-DPUT-021
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Accelerated / Digi International |
| Jännite - Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Hyödynnetään IC / Part | ADF7023 |
| Sarja | XBee-Pro® 900HP |
| Sarjaliitännät | SPI, UART |
| Herkkyys | -110dBm |
| RF perhe / vakio | General ISM < 1GHz |
| protokolla | - |
| Virta - Output | 24dBm |
| Pakkaus / Case | Module |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| modulaatio | FHSS |
| muistin koko | 32kB Flash, 2kB RAM |
| Taajuus | 900MHz |
| Datanopeus | 10kbps |
| Nykyinen - Lähettävät | 229mA |
| Nykyinen - Vastaanotto | 44mA |
| Perustuotteenumero | XBP9B |
| antennin tyyppi | Antenna Not Included, U.FL |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8517.62.0090 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Digi XBP9B-DPUT-021.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | XBP9B-DPUT-041 | XBP9B-DPUT-011 | XBP9B-DPWT-021 | XBP9B-DPST-021 |
| Valmistaja | Digi | Digi | Digi | Digi |
| Sarja | - | - | - | - |
| modulaatio | - | - | - | - |
| Nykyinen - Lähettävät | - | - | - | - |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Hyödynnetään IC / Part | - | - | - | - |
| Datanopeus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| RF perhe / vakio | - | - | - | - |
| Herkkyys | - | - | - | - |
| Sarjaliitännät | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Nykyinen - Vastaanotto | - | - | - | - |
| Virta - Output | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| antennin tyyppi | - | - | - | - |
| protokolla | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa XBP9B-DPUT-021 PDF -lehdet ja Digi -dokumentaatio XBP9B-DPUT-021 - Digi: lle.
XBP9B-DPWT-041DigiRF TXRX MOD ISM<1GHZ WIRE ANT TH
XBP9B-DMWTB022DigiRF TXRX MOD ISM<1GHZ WIRE ANT THSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.