- Jess***Jones
- 17.04.2026
lomakkeissa
SR SkyCap® Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.081 | $0.08 |
| 200+ | $0.032 | $6.40 |
| 500+ | $0.031 | $15.50 |
| 1000+ | $0.031 | $31.00 |
SR215C223KAR -teknologiavaatimukset
AVX Corporation - SR215C223KAR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin AVX Corporation - SR215C223KAR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | AVX (KYOCERA AVX) |
| Jännite - Rated | 50V |
| Toleranssi | ±10% |
| Paksuus (Max) | - |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Sarja | SkyCap® SR |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Radial |
| Muut nimet | 478-6009 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 11 Weeks |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.200" (5.08mm) |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| kapasitanssi | 0.022µF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin AVX Corporation SR215C223KAR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SR215C223KARAP1 | SR215C223KARTR1 | SR215C223KARAP2 | SR215C223KAR-85 |
| Valmistaja | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Muut nimet | - | - | - | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Pakkaus | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Valmistajan toimitusaika | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
Lataa SR215C223KAR PDF -lehdet ja AVX Corporation -dokumentaatio SR215C223KAR - AVX Corporation: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.