- Bran***Lewis
- 11.05.2026
lomakkeissa
SR SkyCap® Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.131 | $0.13 |
| 10+ | $0.105 | $1.05 |
| 30+ | $0.093 | $2.79 |
| 100+ | $0.079 | $7.90 |
| 500+ | $0.073 | $36.50 |
| 1000+ | $0.069 | $69.00 |
SR151A101KAR -teknologiavaatimukset
AVX Corporation - SR151A101KAR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin AVX Corporation - SR151A101KAR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | AVX (KYOCERA AVX) |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±10% |
| Paksuus (Max) | - |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Sarja | SkyCap® SR |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Radial |
| Muut nimet | 478-3166 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 11 Weeks |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.150" (3.81mm) |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| kapasitanssi | 100pF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin AVX Corporation SR151A101KAR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SR151A101KARTR1 | SR151A101KAATR1 | SR151A101KAR2274 | SR151A101KART |
| Valmistaja | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Muut nimet | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | - | - | - | - |
| Valmistajan toimitusaika | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
Lataa SR151A101KAR PDF -lehdet ja AVX Corporation -dokumentaatio SR151A101KAR - AVX Corporation: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.