- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
Cylindrical Battery Holders.pdfTietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $4.88 | $4.88 |
5500-183K -teknologiavaatimukset
API Delevan Inc. - 5500-183K Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. - 5500-183K
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | API Delevan |
| Tyyppi | - |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 1.080' L x 0.510' W (27.44mm x 12.96mm) |
| suojaus | Unshielded |
| Sarja | 5500 |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakkaus / Case | 2-SMD |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | Ferrite |
| Induktanssiaste - Testi | 1 kHz |
| induktanssi | 18 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.520' (13.21mm) |
| Taajuus - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 22mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 6.72 A |
| Virta - kylläisyys (isat) | 4.15A |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. 5500-183K.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 5500-183J | 5500-186K | 5500-185K | 5500-184K |
| Valmistaja | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
Lataa 5500-183K PDF -lehdet ja API Delevan Inc. -dokumentaatio 5500-183K - API Delevan Inc.: lle.
5500-156KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15MH 300MA 10.7OHM SMD
5500-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-186KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SM
5500-223JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-154JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-185JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-224JAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 2.48A 162MOHM SM
5500-186JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-156JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15MH 300MA 10.7OHM SMD
5500-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-153JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-185KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-155JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18OHM SM
5500-155KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18OHM SM
5500-183JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
5500-184JAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.