- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.151 | $3.15 |
4470R-03J -teknologiavaatimukset
API Delevan Inc. - 4470R-03J Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. - 4470R-03J
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | API Delevan |
| Tyyppi | Molded |
| Toleranssi | ±5% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.310' Dia x 0.910' L (7.87mm x 23.11mm) |
| suojaus | Unshielded |
| Sarja | 4470R |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 130 @ 10MHz |
| Pakkaus / Case | Axial |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali - Core | Iron |
| Induktanssiaste - Testi | 7.9 MHz |
| induktanssi | 1.5 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| Taajuus - Self Resonant | 112MHz |
| DC Resistance (DCR) | 30mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 4 A |
| Virta - kylläisyys (isat) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. 4470R-03J.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 4470R-04J | 4470R-03K | 4470R-03G | 4470R-02J |
| Valmistaja | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| induktanssi | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
Lataa 4470R-03J PDF -lehdet ja API Delevan Inc. -dokumentaatio 4470R-03J - API Delevan Inc.: lle.
4470R-02FAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 4A 30 MOHM TH
4470R-05HAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-02HAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 4A 30 MOHM TH
4470R-05GAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-03HAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM TH
4470R-04GAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-04KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-05FAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-03FAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM TH
4470R-04JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-02GAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 4A 30 MOHM TH
4470R-02KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 4A 30 MOHM TH
4470R-02JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 4A 30 MOHM TH
4470R-03GAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM TH
4470R-04FAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
4470R-03KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM TH
4470R-01KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 4A 30 MOHM TH
4470R-04HAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM THSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.