- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
2727(R) Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $166.666 | $166.67 |
2727R-04F -teknologiavaatimukset
API Delevan Inc. - 2727R-04F Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. - 2727R-04F
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | API Delevan |
| Tyyppi | Toroidal |
| Toleranssi | ±1% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm) |
| suojaus | Unshielded |
| Sarja | 2727R |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 80 @ 2.5MHz |
| Pakkaus / Case | Radial, Vertical |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali - Core | Iron |
| Induktanssiaste - Testi | 2.5 MHz |
| induktanssi | 18 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 24MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.9Ohm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 320 mA |
| Virta - kylläisyys (isat) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. 2727R-04F.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 2727R-03F | 2727R-04G | 2727R-06F | 2727R-04H |
| Valmistaja | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| suojaus | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
Lataa 2727R-04F PDF -lehdet ja API Delevan Inc. -dokumentaatio 2727R-04F - API Delevan Inc.: lle.
2727R-04JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-05FAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-02JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 385MA 1.3 OHM TH
2727R-02HAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 385MA 1.3 OHM TH
2727R-05GAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-02FAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 385MA 1.3 OHM TH
2727R-05HAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-03FAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-03HAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-01JAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 420MA 1.1 OHM TH
2727R-05JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-02GAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 385MA 1.3 OHM TH
2727R-04HAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-03GAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-06FAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-04GAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-03JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-06GAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM THSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.