- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
147437.pdf2-147437-7 -teknologiavaatimukset
TE Connectivity AMP Connectors - 2-147437-7 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity AMP Connectors - 2-147437-7
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | TE Connectivity |
| päättyminen | Press-Fit |
| Terminal Type | Single Post |
| Terminal Style | Pin Retention |
| Sarja | AMPMODU |
| Pin koko - alla laippa | 0.045" (1.14mm) Square |
| Pin koko - yläpuolella laippa | 0.045" (1.14mm) Square |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kiinnitysreikien halkaisija | 0.070" (1.78mm) |
| Material - Insulation | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - Kaiken | 0.660" (16.76mm) |
| Pituus - alla laippa | - |
| Pituus - yläpuolella laippa | - |
| Eristysväri | - |
| Eristys | Non-Insulated |
| laippa Halkaisija | - |
| Yhteydenotto Material | Brass |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 15.0µin (0.38µm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Hallitus Paksuus | 0.100" (2.54mm) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity AMP Connectors 2-147437-7.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 2-147437-1 | 2-147437-8 | 2-147437-2 | 2-147437-0 |
| Valmistaja | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pin koko - alla laippa | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Pin koko - yläpuolella laippa | - | - | - | - |
| Terminal Style | - | - | - | - |
| Kiinnitysreikien halkaisija | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Material - Insulation | - | - | - | - |
| Hallitus Paksuus | - | - | - | - |
| laippa Halkaisija | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Eristys | - | - | - | - |
| Pituus - alla laippa | - | - | - | - |
| Pituus - Kaiken | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pituus - yläpuolella laippa | - | - | - | - |
| Terminal Type | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
Lataa 2-147437-7 PDF -lehdet ja TE Connectivity AMP Connectors -dokumentaatio 2-147437-7 - TE Connectivity AMP Connectors: lle.
2-147438-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147436-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 TIN
2-147438-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147436-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 TIN
2-147437-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.