- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML -tietolehti
NCP3064(B), NCV3064.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.619 | $1.62 |
| 10+ | $1.587 | $15.87 |
| 30+ | $1.566 | $46.98 |
| 100+ | $1.544 | $154.40 |
NCV3064DR2G -teknologiavaatimukset
onsemi - NCV3064DR2G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - NCV3064DR2G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 1.25V |
| Voltage - lähtö (Max) | 40V |
| Jännite - tulo (Min) | 3V |
| Jännite - tulo (Max) | 40V |
| topologia | Buck, Boost |
| Synchronous Tasasuuntaaja | No |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Adjustable |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| toiminto | Step-Up, Step-Down |
| Taajuus - Switching | 150kHz |
| Nykyinen - Tuotos | 1.5A (Switch) |
| Perustuotteenumero | NCV3064 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi NCV3064DR2G.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NCV3063DR2G | NCV3064PG | NCV3064MNTXG | NCV3063MNTXG |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Synchronous Tasasuuntaaja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toiminto | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
Lataa NCV3064DR2G PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio NCV3064DR2G - onsemi: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.