- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
onsemi RoHS.pdfNCT210RQR2G -teknologiavaatimukset
onsemi - NCT210RQR2G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - NCT210RQR2G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Testaa kunto | -55°C ~ 125°C |
| Toimittaja Device Package | 16-QSOP |
| Sarja | - |
| anturin tyyppi | Digital, Local/Remote |
| Tunnistuslämpötila - Kauko-ohjaus | -55°C ~ 125°C |
| Tunneilämpötila - Paikallinen | -55°C ~ 125°C |
| päätöslauselma | 7 b |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 16-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | SMBus |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| ominaisuudet | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Standby Mode |
| Perustuotteenumero | NCT210 |
| Tarkkuus - Korkein (alin) | ±3°C |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi NCT210RQR2G.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NCT214MT3R2G | NCT218MTR2G | NCT1008DMN3R2G | NCT203MTR2G |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Testaa kunto | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Tarkkuus - Korkein (alin) | - | - | - | - |
| Tunneilämpötila - Paikallinen | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| päätöslauselma | - | - | - | - |
| anturin tyyppi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tunnistuslämpötila - Kauko-ohjaus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa NCT210RQR2G PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio NCT210RQR2G - onsemi: lle.
NCT3012SNuvoton Technology Corporation
NCT1781Y TRNuvoton Technology CorporationIC CLOCK GENERATORSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.