- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
NC7WZ240.pdfPcn muut
2.73KHz.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Mult Dev DS Update 16/Jun/2020.pdf NC7SZ/NC7WZ/NC7NZ/NC7S/NC7ST 28/Dec/2020.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfYmpäristötiedot
onsemi RoHS.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Qualify 2nd supplier 13/Aug/2020.pdfNC7WZ240L8X -teknologiavaatimukset
onsemi - NC7WZ240L8X Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - NC7WZ240L8X
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | 8-MicroPak™ |
| Sarja | 7WZ |
| Pakkaus / Case | 8-UFQFN |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | 3-State |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Elements | 2 |
| Bittien lukumäärä Element | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Logic Type | Buffer, Inverting |
| Syötetyyppi | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 32mA, 32mA |
| Perustuotteenumero | NC7WZ240 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi NC7WZ240L8X.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NC7WZ240L8X | NC7WZ240L8X-L22185 | NC7WZ241L8X-L22185 | NC7WZ240K8X-L22236 |
| Valmistaja | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi | onsemi |
| Lukumäärä Elements | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bittien lukumäärä Element | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
Lataa NC7WZ240L8X PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio NC7WZ240L8X - onsemi: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.