- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn muut
2.73KHz.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfHTML -tietolehti
NC7SV34.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Standard Marking Lay-out 10/Oct/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.173 | $0.87 |
| 50+ | $0.142 | $7.10 |
| 150+ | $0.129 | $19.35 |
| 500+ | $0.113 | $56.50 |
| 3000+ | $0.105 | $315.00 |
| 6000+ | $0.101 | $606.00 |
NC7SV34P5X -teknologiavaatimukset
onsemi - NC7SV34P5X Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - NC7SV34P5X
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Toimittaja Device Package | SC-70-5 |
| Sarja | 7SV |
| Pakkaus / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Push-Pull |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Elements | 1 |
| Bittien lukumäärä Element | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Syötetyyppi | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 24mA, 24mA |
| Perustuotteenumero | NC7SV34 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi NC7SV34P5X.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NC7SV34P5X | NC7SV34P5X | NC7SV34L6X | NC7SV34L6X |
| Valmistaja | onsemi | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Lukumäärä Elements | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Syötetyyppi | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | Push-Pull | Push-Pull | Push-Pull | Push-Pull |
| Pakkaus / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 | 6-UFDFN | 6-UFDFN |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Perustuotteenumero | NC7SV34 | NC7SV34 | NC7SV34 | NC7SV34 |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 24mA, 24mA | 24mA, 24mA | 24mA, 24mA | 24mA, 24mA |
| Jännite - Supply | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V |
| Sarja | 7SV | 7SV | 7SV | 7SV |
| Bittien lukumäärä Element | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting |
| Toimittaja Device Package | SC-70-5 | SC-70-5 | 6-MicroPak | 6-MicroPak |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bulk | Tape & Reel (TR) |
Lataa NC7SV34P5X PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio NC7SV34P5X - onsemi: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.