- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
BC856ALT1G Series.pdfYmpäristötiedot
onsemi RoHS.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mold Compound 02/Apr/2020.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 20+ | $0.017 | $0.34 |
| 200+ | $0.014 | $2.80 |
| 600+ | $0.012 | $7.20 |
| 3000+ | $0.01 | $30.00 |
| 9000+ | $0.009 | $81.00 |
| 21000+ | $0.008 | $168.00 |
BC856BLT1G -teknologiavaatimukset
onsemi - BC856BLT1G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - BC856BLT1G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | 65 V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| transistori tyyppi | PNP |
| Toimittaja Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Sarja | - |
| Virta - Max | 300 mW |
| Pakkaus / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Taajuus - Siirtyminen | 100MHz |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 220 @ 2mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 15nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | 100 mA |
| Perustuotteenumero | BC856 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi BC856BLT1G.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | BC856BLT1 | BC856BLT3 | BC856BM3T5G | BC856BL3-TP |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | Micro Commercial Co |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Taajuus - Siirtyminen | - | - | - | - |
| transistori tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa BC856BLT1G PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio BC856BLT1G - onsemi: lle.
BC856BM3-TPMicro Commercial CoInterface
BC856BMBNexperia
BC856BM-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A SOT883
BC856BHE3-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A SOT23
BC856BE6327Infineon TechnologiesBIPOLAR GEN PURPOSE TRANSISTOR
BC856BL3-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A DFN1006-3
BC856BDWKEFANSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.