- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
74ALVC162839.pdf74ALVC162839TX -teknologiavaatimukset
onsemi - 74ALVC162839TX Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - 74ALVC162839TX
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Toimittaja Device Package | 56-TSSOP |
| Sarja | 74ALVC |
| Pakkaus / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | 3-State |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Elements | 1 |
| Bittien lukumäärä Element | 20 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Syötetyyppi | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 12mA, 12mA |
| Perustuotteenumero | 74ALVC162839 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi 74ALVC162839TX.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 74ALVC162839TX | 74ALVC162839T | 74ALVC162839T | 74ALVC162838T |
| Valmistaja | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Bittien lukumäärä Element | - | - | - | - |
| Lukumäärä Elements | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
Lataa 74ALVC162839TX PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio 74ALVC162839TX - onsemi: lle.
74ALVC16334APVIDT, Integrated Device Technology Inc16-BIT REGISTERED DRIVER
74ALVC16344APAIDT, Integrated Device Technology Inc16-BIT REGISTERED DRIVER
74ALVC162836APAIDT, Integrated Device Technology IncBUS DRIVER, ALVC/VCX/A SERIES
74ALVC162836ADGGPHISähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.