- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Spartan, Virtex, XC17V00 24/Apr/2013.pdfTietotarvikkeet
Virtex-E 1.8V.pdfYmpäristötiedot
Xilinx REACH211 Cert.pdfXCV1600E-7FG1156C -teknologiavaatimukset
AMD - XCV1600E-7FG1156C Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin AMD - XCV1600E-7FG1156C
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | AMD Xilinx |
| Jännite - Supply | 1.71V ~ 1.89V |
| Yhteensä RAM Bits | 589824 |
| Toimittaja Device Package | 1156-FBGA (35x35) |
| Sarja | Virtex®-E |
| Pakkaus / Case | 1156-BBGA |
| Paketti | Tray |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Lukumäärä Logic Elements / Cells | 34992 |
| Lukumäärä Labs / CLBs | 7776 |
| I / O-numero | 724 |
| Lukumäärä Gates | 2188742 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | XCV1600E |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A7A |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin AMD XCV1600E-7FG1156C.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | XCV1600E-7FG1156I | XCV1600E-7FG860C | XCV1600E-7FG680C | XCV1600E-7BG560C |
| Valmistaja | AMD | AMD | AMD | AMD |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lukumäärä Labs / CLBs | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Lukumäärä Gates | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Yhteensä RAM Bits | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I / O-numero | - | - | - | - |
| Lukumäärä Logic Elements / Cells | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Lataa XCV1600E-7FG1156C PDF -lehdet ja AMD -dokumentaatio XCV1600E-7FG1156C - AMD: lle.
XCV1600E-7FG1156IAMDIC FPGA 724 I/O 1156FBGA
XCV1600E-7BG860IAMD Xilinx
XCV1600E-7BG560CAMDIC FPGA 404 I/O 560MBGA
XCV1600E-6FG680CAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-7FG900CXILINX
XCV1600E-7FG680CAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-6FG860IAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FG860CAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FG860IAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-6FG860CAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FGG680IMicron Technology
XCV1600E-7FG680IAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-6FG680IAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-7FGG680CMicron Technology
XCV1600E-7BG560IAMDIC FPGA 404 I/O 560MBGASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.