- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $29.37 | $29.37 |
| 200+ | $11.37 | $2,274.00 |
| 500+ | $10.97 | $5,485.00 |
| 1000+ | $10.77 | $10,770.00 |
LTM8032MPY#PBF -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - LTM8032MPY#PBF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - LTM8032MPY#PBF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 0.8 ~ 10V |
| Jännite - tulo (Min) | 3.6V |
| Jännite - tulo (Max) | 36V |
| Tyyppi | Non-Isolated PoL Module |
| Toimittaja Device Package | 71-BGA (15x9) |
| Koko / Dimension | 0.59' L x 0.35' W x 0.13' H (15.0mm x 9.0mm x 3.4mm) |
| Sarja | µModule® |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 71-BBGA Module |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| ominaisuudet | - |
| tehokkuus | - |
| Nykyinen - Output (Max) | 2A |
| Perustuotteenumero | LTM8032 |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. LTM8032MPY#PBF.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LTM8032MPV#PBF | LTM8032IY#PBF | LTM8032IY#PBF | LTM8033IY#PBF |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology | Analog Devices Inc. |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
Lataa LTM8032MPY#PBF PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio LTM8032MPY#PBF - Analog Devices Inc.: lle.
LTM8032MPYLinear Technology
LTM8033IYLinear Technology
LTM8033EVLinear Technology
LTM8032IVLinear Technology
LTM8032IY#PBFLinear TechnologyLTM8032 - 36V, 2A DC/DC Module (
LTM8033Linear Technology / Analog DevicesIGBT Module
LTM8032MPVLinear Technology / Analog Devices
LTM8033IVLinear TechnologySähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.