- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Pcn muut
ADG, HMC 18-May-2022.pdfTietotarvikkeet
HMC988LP3E.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
HMCx 06/Jun/2022.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Mult Dev EOL 22/Mar/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $34.274 | $34.27 |
| 5+ | $32.636 | $163.18 |
| 30+ | $31.272 | $938.16 |
HMC988LP3ETR -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - HMC988LP3ETR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - HMC988LP3ETR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Supply | 3.1V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Sarja | - |
| Ratio - Input: Tuotos | 1:1 |
| Pakkaus / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| ulostulo | LVPECL |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| panos | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Taajuus - Max | 4GHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Differential - Input: Tuotos | Yes/Yes |
| Perustuotteenumero | HMC988 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. HMC988LP3ETR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | HMC988LP3ETR | HMC988LP3E | HMC992LP5ETR | HMC985LP4KE |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Toimittaja Device Package | 16-QFN (3x3) | 16-QFN (3x3) | 32-QFN (5x5) | - |
| Taajuus - Max | 4GHz | 4GHz | - | - |
| PLL | No | Yes | - | - |
| Pakkaus / Case | 16-VFQFN Exposed Pad | 16-VFQFN Exposed Pad | 32-VFQFN Exposed Pad | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - Supply | 3.1V ~ 5.5V | 3.1V ~ 5.5V | - | - |
| Lukumäärä Circuits | 1 | 1 | - | - |
| ulostulo | LVPECL | LVPECL | - | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | - | - |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No | Yes/No | - | - |
| Differential - Input: Tuotos | Yes/Yes | Yes/Yes | - | - |
| Ratio - Input: Tuotos | 1:1 | 1:1 | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Strip | Tape & Reel (TR) | Strip |
| Sarja | - | - | - | - |
| panos | CML, CMOS, LVDS, LVPECL | CML, CMOS, LVDS, LVPECL | - | - |
| Perustuotteenumero | HMC988 | HMC988 | HMC992 | HMC985 |
Lataa HMC988LP3ETR PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio HMC988LP3ETR - Analog Devices Inc.: lle.
HMC994AAnalog Devices
HMC994A-SXAnalog Devices
HMC986AAnalog DevicesSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.