- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfAD565ATD -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - AD565ATD Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - AD565ATD
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Supply, Digital | - |
| Jännite - Supply, Analog | ±11.4V ~ 16.5V |
| Toimittaja Device Package | 24-CDIP |
| asettumisaika | 400ns |
| Sarja | - |
| Viite Tyyppi | External, Internal |
| Pakkaus / Case | 24-CDIP (0.600', 15.24mm) |
| Paketti | Tube |
| lähtö Tyyppi | Current - Unbuffered |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| D / A-muuntimien määrä | 1 |
| Lukumäärä Bits | 12 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| INL / DNL (LSB) | ±0.25, ±0.25 |
| Differentiaaliulostulo | No |
| data Interface | Parallel |
| Perustuotteenumero | AD565 |
| Arkkitehtuuri | R-2R |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A2C |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. AD565ATD.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AD565ATD/883B | AD565ASD | AD565AKD/+ | AD565AKD |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - Supply, Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| asettumisaika | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Lukumäärä Bits | - | 16 | 8 | 14 |
| Arkkitehtuuri | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Differentiaaliulostulo | - | Yes | No | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| D / A-muuntimien määrä | - | 4 | 4 | - |
| Viite Tyyppi | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Jännite - Supply, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
Lataa AD565ATD PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio AD565ATD - Analog Devices Inc.: lle.
AD565ASD/883ADI (Analog Devices, Inc.)
AD565AJRZ-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5660ACPZ-1RL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD565KD/BINADI (Analog Devices, Inc.)
AD5660ARJ-2500RL7Analog Devices Inc.IC DAC 16BIT V-OUT SOT23-8
AD5660ACPZ-3RL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5660ARJAnalog DevicesSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.