- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $40.12 | $40.12 |
AD1672AP-REEL -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - AD1672AP-REEL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - AD1672AP-REEL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Supply, Digital | 4.75V ~ 5.25V |
| Jännite - Supply, Analog | 4.75V ~ 5.25V |
| Toimittaja Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Sarja | AD1672 |
| Näytteenottotaajuus (Per Second) | 3M |
| Viite Tyyppi | Internal |
| Suhde - S / H: ADC | 0:4 |
| Pakkaus / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tulojen määrä | 12 |
| Lukumäärä Bits | 12 |
| A / D-muuntimien määrä | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Syötetyyppi | Differential |
| ominaisuudet | - |
| data Interface | - |
| kokoonpano | ADC |
| Arkkitehtuuri | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Ei sovellettavissa |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. AD1672AP-REEL.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AD1674AR-REEL | AD1671JP-REEL | AD1674ARZ-REEL | AD1674ARZ |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Näytteenottotaajuus (Per Second) | - | - | - | 65M |
| Viite Tyyppi | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| kokoonpano | - | - | - | S/H-ADC |
| Sarja | - | - | - | - |
| A / D-muuntimien määrä | - | - | - | 2 |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| Jännite - Supply, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Lukumäärä Bits | - | 16 | 8 | 14 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Arkkitehtuuri | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Suhde - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Jännite - Supply, Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa AD1672AP-REEL PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio AD1672AP-REEL - Analog Devices Inc.: lle.
AD1672APZADI (Analog Devices, Inc.)
AD1672JPADI (Analog Devices, Inc.)
AD1674ADI (Analog Devices, Inc.)
AD1671JPZADI (Analog Devices, Inc.)
AD1672APADI (Analog Devices, Inc.)
AD1671SQ/883ADI (Analog Devices, Inc.)
AD1671SQADI (Analog Devices, Inc.)Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.