- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
S-808xxC Series.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdf All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
SNT, HSNT Package Types 06/Nov/2014.pdfS-80845CLPF-B66TFG -teknologiavaatimukset
ABLIC Inc. - S-80845CLPF-B66TFG Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin ABLIC Inc. - S-80845CLPF-B66TFG
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | ABLIC |
| Jännite - Kynnys | 4.5V |
| Tyyppi | Voltage Detector |
| Toimittaja Device Package | SNT-4A |
| Sarja | S-808xxC |
| Nollaa aikakatkaisu | - |
| asettaa uudelleen | Active Low |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 4-SMD, Flat Leads |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | Push-Pull, Totem Pole |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | S-80845 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin ABLIC Inc. S-80845CLPF-B66TFG.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S-80845CLPF-B66TFU | S-80845CLUA-B66T2G | S-80845CLMC-B66T2G | S-80845CLNB-B66T2G |
| Valmistaja | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Jännite - Kynnys | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| asettaa uudelleen | - | - | - | - |
| Nollaa aikakatkaisu | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa S-80845CLPF-B66TFG PDF -lehdet ja ABLIC Inc. -dokumentaatio S-80845CLPF-B66TFG - ABLIC Inc.: lle.
S-80845ANUP-ED9-T2SEIKO
S-80845ANMP-T2SEIKO
S-80845ANNP-ED9-T2SEIKO
S-80845CNMA-B86T1GSEIKO
S-80845CLMC-B66-T2SEIKOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.