- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $67.75 | $67.75 |
280-D50N3XE -teknologiavaatimukset
c3controls - 280-D50N3XE Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin c3controls - 280-D50N3XE
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | c3controls |
| päättyminen Style | Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| kytkentäjännite | 277VAC - Max |
| Sarja | 280 |
| Paketti | Tape & Box (TB) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 65°C |
| Täytyy vapauttaa jännite | 40 VAC |
| Täytyy käyttää jännitettä | 177 VAC |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| ominaisuudet | Insulation - Class B |
| Ota Arvostelu (Current) | 50 A |
| Yhteydenotto Material | - |
| Yhteydenottolomake | 3PST-NO (3 Form A) |
| Coil Voltage | 208 ~ 240VAC |
| Coil Resistance | 180Ohms |
| Coil Virta | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Saavuttaa tila | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8536.49.0065 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin c3controls 280-D50N3XE.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 280-D50N3XC | 280-D50N3XAD | 280-D40N3XE | 280-D30N3XE |
| Valmistaja | c3controls | c3controls | c3controls | c3controls |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Täytyy käyttää jännitettä | - | - | - | - |
| Coil Voltage | - | - | - | - |
| Yhteydenottolomake | - | - | - | - |
| kytkentäjännite | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Ota Arvostelu (Current) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Coil Resistance | - | - | - | - |
| Täytyy vapauttaa jännite | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Coil Virta | - | - | - | - |
Lataa 280-D50N3XE PDF -lehdet ja c3controls -dokumentaatio 280-D50N3XE - c3controls: lle.
28000-03Honeywell Sensing and Productivity SolutionsCOUNTER HOUR METER
280-PLS19006-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
280-D40N1NXCc3controls1 Pole, 40A, 24V AC (50/60 Hz)
280-PRS19006-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
2800.0Altech CorporationCONN FERRULE DIN TWO X 10AWG YLW
2800.0Conta-Clip, Inc.FERRULESSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.