- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
XFATM9B Drawing.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $5.328 | $5.33 |
| 200+ | $2.126 | $425.20 |
| 500+ | $2.055 | $1,027.50 |
| 1000+ | $2.02 | $2,020.00 |
XFATM9B -teknologiavaatimukset
XFMRS - XFATM9B Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin XFMRS - XFATM9B
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | XFMRS |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100 Base-T |
| Koko / Dimension | 0.510" L x 0.385" W (12.95mm x 9.78mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin XFMRS XFATM9B.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T1090NLT | HX1198NLT | B78416A2232A003 | PE-68678NLT |
| Valmistaja | Pulse Electronics | Pulse Electronics | EPCOS - TDK Electronics | Pulse Electronics |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
Lataa XFATM9B PDF -lehdet ja XFMRS -dokumentaatio XFATM9B - XFMRS: lle.
XFARM2C21VicorIGBT Module
XFATM9B1XFMRS
XFATM9B5XFMRS
XFATM6XFMRS
XFATM9R-CTGY1-4M1XFATM
XFATM9-CVYG1-2MXFMRS
XFATM8Q25XFMRS
XFATM9R-CTGY1-4MXFATMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.