- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
W25Q64JV 12/Dec/2017.pdfW25Q64FVZPIQ -teknologiavaatimukset
Winbond Electronics - W25Q64FVZPIQ Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Winbond Electronics - W25Q64FVZPIQ
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Winbond Electronics Corporation |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 50µs, 3ms |
| Jännite - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| teknologia | FLASH - NOR |
| Toimittaja Device Package | 8-WSON (6x5) |
| Sarja | SpiFlash® |
| Pakkaus / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 64Mbit |
| Muistijärjestö | 8M x 8 |
| Muistipiiri | SPI - Quad I/O, QPI |
| Muistimuoto | FLASH |
| Kellotaajuus | 104 MHz |
| Perustuotteenumero | W25Q64 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Winbond Electronics W25Q64FVZPIQ.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | W25Q64FVZPJQ | W25Q64FVZPAQ | W25Q64FVZPIF TR | W25Q64FVZPIF |
| Valmistaja | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Kellotaajuus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Lataa W25Q64FVZPIQ PDF -lehdet ja Winbond Electronics -dokumentaatio W25Q64FVZPIQ - Winbond Electronics: lle.
W25Q64FWEIGWinbond Electronics Corporation
W25Q64FWIMWinbond Electronics Corporation
W25Q64FWBYIG TRWinbond ElectronicsIC FLSH 64MBIT SPI/QUAD 16WLCSP
W25Q64FW02Winbond Electronics Corporation
W25Q64FWIGWinbond Electronics Corporation
W25Q64FWBYIGWinbond Electronics Corporation
W25Q64FWBYICWinbond Electronics CorporationSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.