- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfGA1210Y272KBEAT31G -teknologiavaatimukset
Vishay Vitramon - GA1210Y272KBEAT31G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Vitramon - GA1210Y272KBEAT31G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vishay / Vitramon |
| Jännite - Rated | 500V |
| Toleranssi | ±10% |
| Paksuus (Max) | 0.076" (1.94mm) |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja | GA |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 2700 pF |
| Sovellukset | Automotive |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Vitramon GA1210Y272KBEAT31G.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GA1210Y272KBCAT31G | GA1210Y272KBEAR31G | GA1210Y272KBLAT31G | GA1210Y272KXEAT31G |
| Valmistaja | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
Lataa GA1210Y272KBEAT31G PDF -lehdet ja Vishay Vitramon -dokumentaatio GA1210Y272KBEAT31G - Vishay Vitramon: lle.
GA1210Y272KBCAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 200V X7R 1210
GA1210Y272JXEAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 500V X7R 1210
GA1210Y272JXEAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 500V X7R 1210
GA1210Y272KBEAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 500V X7R 1210
GA1210Y272KXLAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 630V X7R 1210
GA1210Y272KBLAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 630V X7R 1210
GA1210Y272KBLAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 630V X7R 1210
GA1210Y272JXCAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 200V X7R 1210
GA1210Y272JXLAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 630V X7R 1210
GA1210Y272KXLAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 630V X7R 1210
GA1210Y272KBCAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 200V X7R 1210
GA1210Y272JXCAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 200V X7R 1210
GA1210Y272KXCAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 200V X7R 1210
GA1210Y272MBCAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 200V X7R 1210
GA1210Y272JXLAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 630V X7R 1210
GA1210Y272KXEAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 500V X7R 1210
GA1210Y272KXCAT31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 200V X7R 1210
GA1210Y272KXEAR31GVishay VitramonCAP CER 2700PF 500V X7R 1210Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.