- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfGA1206Y122KBEBR31G -teknologiavaatimukset
Vishay Vitramon - GA1206Y122KBEBR31G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Vitramon - GA1206Y122KBEBR31G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vishay / Vitramon |
| Jännite - Rated | 500V |
| Toleranssi | ±10% |
| Paksuus (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja | GA |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 1200 pF |
| Sovellukset | Automotive |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Vitramon GA1206Y122KBEBR31G.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GA1206Y122KBXBR31G | GA1206Y122KBBBR31G | GA1206Y122KBCBR31G | GA1206Y122KBEBT31G |
| Valmistaja | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
Lataa GA1206Y122KBEBR31G PDF -lehdet ja Vishay Vitramon -dokumentaatio GA1206Y122KBEBR31G - Vishay Vitramon: lle.
GA1206Y122JXXBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X7R 1206
GA1206Y122KBABT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X7R 1206
GA1206Y122KBBBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X7R 1206
GA1206Y122JXXBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X7R 1206
GA1206Y122KBCBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 200V X7R 1206
GA1206Y122KBJBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 16V X7R 1206
GA1206Y122KBBBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X7R 1206
GA1206Y122KBLBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 630V X7R 1206
GA1206Y122KBXBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X7R 1206
GA1206Y122KXABT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X7R 1206
GA1206Y122KBCBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 200V X7R 1206
GA1206Y122JXLBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 630V X7R 1206
GA1206Y122KBLBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 630V X7R 1206
GA1206Y122KBJBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 16V X7R 1206
GA1206Y122KBABR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X7R 1206
GA1206Y122KBEBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 500V X7R 1206
GA1206Y122KBXBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X7R 1206
GA1206Y122KXABR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X7R 1206Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.