- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
TSOP392,4xxTR1 Datasheet.pdfTietotarvikkeet
TSOP392,4xxTR1 Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.606 | $0.61 |
TSOP39456TR1 -teknologiavaatimukset
Vishay Semiconductor Opto Division - TSOP39456TR1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Semiconductor Opto Division - TSOP39456TR1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vishay Semiconductor - Opto Division |
| Jännite - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Sarja | TSOP394 |
| Sensing Etäisyys | 45m |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Suuntautuminen | Side View |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - Supply | 350 µA |
| Perustuotteenumero | TSOP39456 |
| B.P.F. keskitaajuus | 56.0kHz |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.9500 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Semiconductor Opto Division TSOP39456TR1.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TSOP39536TR1 | TSOP39436TR1 | TSOP39533TR1 | TSOP39440TR1 |
| Valmistaja | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| B.P.F. keskitaajuus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suuntautuminen | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sensing Etäisyys | - | - | - | - |
Lataa TSOP39456TR1 PDF -lehdet ja Vishay Semiconductor Opto Division -dokumentaatio TSOP39456TR1 - Vishay Semiconductor Opto Division: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.