- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
BZG05B-M-Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.198 | $0.20 |
BZG05B39-M3-18 -teknologiavaatimukset
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZG05B39-M3-18 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZG05B39-M3-18
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 39 V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2 V @ 200 mA |
| Toleranssi | ±2% |
| Toimittaja Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Sarja | BZG05B-M |
| Virta - Max | 1.25 W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 50 Ohms |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 500 nA @ 30 V |
| Perustuotteenumero | BZG05B39 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZG05B39-M3-18.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | BZG05B39-HM3-18 | BZG05B39-HM3-08 | BZG05B3V3-HM3-18 | BZG05B3V3-M3-18 |
| Valmistaja | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
Lataa BZG05B39-M3-18 PDF -lehdet ja Vishay General Semiconductor - Diodes Division -dokumentaatio BZG05B39-M3-18 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.