- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -osan tilan muutos
Mult Devs NRND 01/Apr/2023.pdfPCN -osanumero
Mult Devs Part Number 23/Sep/2022.pdfSMK316B7222MF-T -teknologiavaatimukset
Taiyo Yuden - SMK316B7222MF-T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden - SMK316B7222MF-T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Jännite - Rated | 630V |
| Toleranssi | ±20% |
| Paksuus (Max) | 0.049" (1.25mm) |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja | M |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | High Voltage |
| kapasitanssi | 2200 pF |
| Perustuotteenumero | SMK316B |
| Sovellukset | SMPS Filtering |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden SMK316B7222MF-T.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SMK316B7222MFHT | SMK316B7222KF-T | SMK316B7332MF-T | SMK316B7222KFHT |
| Valmistaja | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - | - | - | - |
Lataa SMK316B7222MF-T PDF -lehdet ja Taiyo Yuden -dokumentaatio SMK316B7222MF-T - Taiyo Yuden: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.