- Oliv***arris
- 07.05.2026
HTML -tietolehti
NR(H,S,V) Series Catalog.pdfPCN -osan tilan muutos
2.73KHz.pdfPCN -osanumero
2.73KHz.pdfTietotarvikkeet
NRH2412T1R0NNGH Spec Sheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.069 | $0.35 |
| 50+ | $0.056 | $2.80 |
| 150+ | $0.05 | $7.50 |
| 500+ | $0.046 | $23.00 |
| 2500+ | $0.042 | $105.00 |
| 5000+ | $0.04 | $200.00 |
NRH2412T1R0NNGH -teknologiavaatimukset
Taiyo Yuden - NRH2412T1R0NNGH Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden - NRH2412T1R0NNGH
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Tyyppi | Drum Core, Wirewound |
| Toleranssi | ±30% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.094' L x 0.094' W (2.40mm x 2.40mm) |
| suojaus | Shielded |
| Sarja | NR, H Type |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakkaus / Case | Nonstandard |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 120°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | Ferrite |
| Induktanssiaste - Testi | 100 kHz |
| induktanssi | 1 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.047' (1.20mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 101MHz |
| DC Resistance (DCR) | 92.4mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 1.3 A |
| Virta - kylläisyys (isat) | 2.35A |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden NRH2412T1R0NNGH.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NRH2412T1R0NNGHV | NRH2412T1R5NNGHV | NRH2412T1R5NNGH | NRH2412T100MNGHV |
| Valmistaja | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
Lataa NRH2412T1R0NNGH PDF -lehdet ja Taiyo Yuden -dokumentaatio NRH2412T1R0NNGH - Taiyo Yuden: lle.
NRH2410TR68NN4VTaiyo YudenFIXED IND 680NH 1.57A 72MOHM SMD
NRH2412T1R5NNGHVTaiyo YudenFIXED IND 1.5UH 1.15A 120MOHM SM
NRH2410TR47NTAIYO
NRH2410TR68NNTAIYOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.