- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.008 | $0.01 |
| 200+ | $0.003 | $0.60 |
| 500+ | $0.003 | $1.50 |
| 1000+ | $0.003 | $3.00 |
JMK107BJ105MK-T -teknologiavaatimukset
Taiyo Yuden - JMK107BJ105MK-T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden - JMK107BJ105MK-T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Jännite - Rated | 6.3V |
| Toleranssi | ±20% |
| Paksuus (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| lämpötila kerroin | X5R |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | M |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Muut nimet | CE JMK107 BJ105MK-T JMK107BJ105MKT |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
| kapasitanssi | 1µF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden JMK107BJ105MK-T.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | JMK107BJ105KA-T | JMK107BJ105MA-T | JMK107BBJ106MK-TT | JMK107BJ105KK-T |
| Valmistaja | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Muut nimet | - | - | - | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
Lataa JMK107BJ105MK-T PDF -lehdet ja Taiyo Yuden -dokumentaatio JMK107BJ105MK-T - Taiyo Yuden: lle.
JMK107BJ106KA-T
JMK107BBJ226MATAIYOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.