- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -osan tilan muutos
2.73KHz.pdfPCN -osanumero
2.73KHz.pdfAMK042BJ104KC-W -teknologiavaatimukset
Taiyo Yuden - AMK042BJ104KC-W Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden - AMK042BJ104KC-W
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Jännite - Rated | 4V |
| Toleranssi | ±10% |
| Paksuus (Max) | 0.009' (0.22mm) |
| lämpötila kerroin | X5R |
| Koko / Dimension | 0.016' L x 0.008' W (0.40mm x 0.20mm) |
| Sarja | M |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 01005 (0402 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| kapasitanssi | 0.1 µF |
| Perustuotteenumero | AMK042B |
| Sovellukset | SMPS Filtering |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Taiyo Yuden AMK042BJ104KC-W.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AMK042BJ104MC-W | AMK042BJ473KC-W | AMK042BJ473MC-W | AMK063ABJ105KP-F |
| Valmistaja | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
Lataa AMK042BJ104KC-W PDF -lehdet ja Taiyo Yuden -dokumentaatio AMK042BJ104KC-W - Taiyo Yuden: lle.
AMK-V005EAdvantech CorpARK-DS762 VESA MOUNT KIT
AMK-V016EAdvantech CorpDIN RAIL MOUNTING KIT FOR ACK-A0
AMK-V003EAdvantech CorpKIT VESA MOUNTING ARK-112X
AMK-V019EAdvantech CorpCHASSIS, ARK-22XX SERIES VESA MO
AMK-W001EAdvantech CorpKIT WALL MOUNTING ARK-112X
AMK-V012EAdvantechARM/VESA MOUNTKIT W/O ADAPTER BK
AMK-V004EAdvantech CorpCHASSIS ARK-15XX VESA MNT KIT
AMK-V008EAdvantech CorpVESA MNTING BRACKET FOR ARK-6320Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.