- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
THN 15 Series, 15 Watt Datasheet.pdfTietotarvikkeet
THN 15 Series, 15 Watt Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $33.95 | $33.95 |
THN 15-1213 -teknologiavaatimukset
Traco Power - THN 15-1213 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Traco Power - THN 15-1213
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | TRACO Power |
| Jännite - Tuotos 4 | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 15V |
| Jännite - Isolation | 1.5 kV |
| Jännite - tulo (Min) | 9V |
| Jännite - tulo (Max) | 18V |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) |
| Sarja | THN 15 (15W) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Virta (wattia) | 15 W |
| Pakkaus / Case | 6-DIP Module |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OVP, SCP |
| tehokkuus | 88% |
| Nykyinen - Output (Max) | 1A |
| Perustuotteenumero | THN 15 |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Traco Power THN 15-1213.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | THN 15-1213N | THN 15-1215 | THN 15-1212 | THN 15-1215N |
| Valmistaja | Traco Power | Traco Power | Traco Power | Traco Power |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Tuotos 4 | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
Lataa THN 15-1213 PDF -lehdet ja Traco Power -dokumentaatio THN 15-1213 - Traco Power: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.