- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Antenna Master Catalog.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
End of Life 28/FEB/2022.pdfEXB164MX -teknologiavaatimukset
TE Connectivity Laird - EXB164MX Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity Laird - EXB164MX
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | TE Connectivity Laird |
| VSWR | 1.5 |
| päättyminen | MX |
| Sarja | EXB |
| Return Loss | - |
| RF perhe / vakio | - |
| Paketti | Bulk |
| Lukumäärä Bands | 1 |
| Asennustyyppi | Connector Mount |
| Tulosuoja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Korkeus (Max) | 6.000" (152.40mm) |
| Saada | 0dBi |
| Taajuusalue | 164MHz ~ 174MHz |
| Taajuusryhmä | VHF (f < 300MHz) |
| Taajuus (keskikohta / bändi) | 169MHz |
| ominaisuudet | - |
| Perustuotteenumero | EXB164 |
| Sovellukset | - |
| antennin tyyppi | Whip, Straight |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | 5A991G |
| HTSUS | 8529.10.9100 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity Laird EXB164MX.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | EXB164BNX | EXB164MD | EXB164SM | EXB161MX |
| Valmistaja | TE Connectivity Laird | TE Connectivity Laird | TE Connectivity Laird | TE Connectivity Laird |
| Taajuusryhmä | - | - | - | - |
| VSWR | - | - | - | - |
| Korkeus (Max) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taajuus (keskikohta / bändi) | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Saada | - | - | - | - |
| antennin tyyppi | - | - | - | - |
| Return Loss | - | - | - | - |
| Lukumäärä Bands | - | - | - | - |
| Taajuusalue | - | - | - | - |
| RF perhe / vakio | - | - | - | - |
Lataa EXB164MX PDF -lehdet ja TE Connectivity Laird -dokumentaatio EXB164MX - TE Connectivity Laird: lle.
EXB164HTTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR HT CONN
EXB164PLTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR PL CONN
EXB164MDTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR MD CONN
EXB164TNTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR TNC MALE
EXB164SFTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR SF CONN
EXB164SFUTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR SFU CONN
EXB164BNTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR BNC MALE
EXB160SM-001TE Connectivity LairdANT DUCK EXB 160-174MHZ 1/4
EXB217BNXTE Connectivity LairdRF ANT WHIP STR BNX CONN MT
EXB173BNX-001TE Connectivity LairdANT DUCK EXB 173.075MHZ VHF
EXB164BNXTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR BNX CONN
EXB164KRTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR KR CONN
EXB161BNXTE Connectivity LairdRF ANT 167MHZ WHIP STR BNX CONN
EXB164TNXTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR TNX CONN
EXB161MXTE Connectivity LairdRF ANT 167MHZ WHIP STR MX CONN
EXB161SFTE Connectivity LairdRF ANT 167MHZ WHIP STR SF CONN
EXB164SMTE Connectivity LairdRF ANT 169MHZ WHIP STR SMA MALE
EXB18N472JXPANASOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.