- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -osan tilan muutos
Multiple Devices NRND 27/Mar/2018.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
TLA-8T 03/Dec/2019.pdfTLA-8T104WLF-T -teknologiavaatimukset
TDK Corporation - TLA-8T104WLF-T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin TDK Corporation - TLA-8T104WLF-T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | TDK Corporation |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10G Base-T |
| Koko / Dimension | 0.457" L x 0.256" W (11.60mm x 6.50mm) |
| Sarja | TLA-8T |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.232" (5.90mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin TDK Corporation TLA-8T104WLF-T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TLA-8T104WLF-T | TLA-8T101WLF-T | TLA-8T102WLF-T | TLA100-3E |
| Valmistaja | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| induktanssi | 350µH | 100µH | 100µH | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 95°C | - |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10G Base-T | LAN | LAN 10/100/1000 Base-T | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.232" (5.90mm) | 0.232" (5.90mm) | 0.232' (5.90mm) | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - |
| Koko / Dimension | 0.457" L x 0.256" W (11.60mm x 6.50mm) | 0.457" L x 0.256" W (11.60mm x 6.50mm) | 0.457' L x 0.268' W (11.60mm x 6.80mm) | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:5CT Receiver | 1CT:1CT, 1CT:1.5CT | - |
| Sarja | TLA-8T | TLA-8T | TLA | - |
Lataa TLA-8T104WLF-T PDF -lehdet ja TDK Corporation -dokumentaatio TLA-8T104WLF-T - TDK Corporation: lle.
TLA100-3ETDK Corporation
TLA-6T404-TTDK Corporation
TLA075-3STDK Corporation
TLA2021IRUGRTexas InstrumentsIC ADC 12BIT SIGMA-DELTA 10X2QFN
TLA-7T201HF-TTDK Corporation
TLA075-3ETDK Corporation
TLA-7T203LF-TTDK Corporation
TLA-7T231LF-TTDK Corporation
TLA-6TZ07C-TTDK Corporation
TLA150-3ETDK CorporationSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.