- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $632.29 | $632.29 |
| 200+ | $593.85 | $118,770.00 |
| 500+ | $574.00 | $287,000.00 |
| 1000+ | $564.20 | $564,200.00 |
IFQ06-050NB1HRX300 -teknologiavaatimukset
TDK Corporation - IFQ06-050NB1HRX300 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin TDK Corporation - IFQ06-050NB1HRX300
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | TDK Corporation |
| Leveys | 11.811" (300.00mm) |
| Tyyppi | Shielding Sheet |
| Paksuus - Kaiken | 0.002" (0.05mm) |
| Varastointi / jäähdytyslämpötila | - |
| Ajan alkaessa | - |
| Kestoaika | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Muoto | Roll |
| Sarja | IFQ06 |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| materiaali | - |
| Pituus | 328.084 (100.00m) |
| tarttuva | Non-Conductive, Double Sided |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin TDK Corporation IFQ06-050NB1HRX300.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IFQ06-050RN1HRX300 | IFQ06-100NB1HRX300 | IFQ06-100RN1HRX300 | IFQ06-050NB300X200 |
| Valmistaja | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Leveys | - | - | - | - |
| Varastointi / jäähdytyslämpötila | - | - | - | - |
| Kestoaika | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| materiaali | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paksuus - Kaiken | - | - | - | - |
| tarttuva | - | - | - | - |
| Ajan alkaessa | - | - | - | - |
| Muoto | - | - | - | - |
| Pituus | - | - | - | - |
IFQ06-100NB300X200TDK CorporationRFID 300 X 200MM SHEET
IFQ06-050NB300X200TDK CorporationRFID 300 X 200MM SHEET
IFQ06-200ND300X200TDK CorporationRFID 300 X 200MM SHEET
4034Laird Technologies EMIRFRET,0,20
IFQ06-100NB1HRX300TDK CorporationRFID 1M X 300MM ROLL
21170071Laird Technologies EMIRFLW .070X12X12IN
IFQ06-050RN1HRX300TDK CorporationRFID 1M X 300MM ROLL
NS1050A HTRCLaird Technologies EMINS1000HTRC W/PSA 295X210X0.5MM
IFQ06-100RN1HRX300TDK CorporationRFID 1M X 300MM ROLL
1A0250R0150Laird Technologies EMIHFR,NICU,NRS,CPSA,RL 25.0MMX15.0Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.