- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.42 | $0.42 |
SXT3249DD48-14.7456MT -teknologiavaatimukset
Suntsu Electronics, Inc. - SXT3249DD48-14.7456MT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Suntsu Electronics, Inc. - SXT3249DD48-14.7456MT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Suntsu Electronics, Inc. |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 4-SMD, No Lead |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Toimintatapa | Fundamental |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Load Kapasitanssi | 9pF |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Taajuussietoisuus | ±20ppm |
| taajuus vakaus | ±20ppm |
| Taajuus | 14.7456 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Suntsu Electronics, Inc. SXT3249DD48-14.7456MT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SXT3249DD48-14.7456M | SXT3249DD48-13.560MT | SXT3249DD48-13.560M | SXT3249DD48-14.31818MT |
| Valmistaja | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Load Kapasitanssi | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Taajuussietoisuus | - | - | - | - |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimintatapa | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
SXT3249DD48-13.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 13.000MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-16.384MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.384MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-13.560MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 13.560MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-50.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 50.000MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-12.288MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 12.288MHZ 9PF SMD
SXT3249DD48-14.31818MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 14.31818MHZ 9PF SMDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.