- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
SMH1yy-LPyE-yyy-yy-BK Datasheet.pdfTietotarvikkeet
SMH15x-LPxE-Dxx-S-BK Drawing.pdfYmpäristötiedot
Sullins Connector Solutions REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $9.13 | $9.13 |
SMH152-LPSE-D35-SM-BK -teknologiavaatimukset
Sullins Connector Solutions - SMH152-LPSE-D35-SM-BK Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions - SMH152-LPSE-D35-SM-BK
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board |
| peittänyt | Unshrouded |
| Sarja | SMH |
| Riviväli - Mating | 0.039" (1.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.039" (1.00mm) |
| Paketti | Tube |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 70 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristyskorkeus | 0.059" (1.50mm) |
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 1A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteyden pituus - Post | - |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.075" (1.90mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Header |
| Perustuotteenumero | SMH152 |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions SMH152-LPSE-D35-SM-BK.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SMH152-LPSE-D36-SM-BK | SMH152-LPSE-D38-SM-BK | SMH152-LPSE-D39-SM-BK | SMH152-LPSE-D34-SM-BK |
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Kontaktin pituus - Mating | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Yleinen kosketuspituus | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| peittänyt | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
Lataa SMH152-LPSE-D35-SM-BK PDF -lehdet ja Sullins Connector Solutions -dokumentaatio SMH152-LPSE-D35-SM-BK - Sullins Connector Solutions: lle.
SMH152-LPSE-D33-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 66POS 1MM
SMH152-LPSE-D36-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 72POS 1MM
SMH152-LPSE-D39-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 78POS 1MM
SMH152-LPSE-D35-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 70POS 1MM
SMH152-LPSE-D32-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 64POS 1MM
SMH152-LPSE-D38-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 76POS 1MM
SMH152-LPSE-D38-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 76POS 1MM
SMH152-LPSE-D39-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 78POS 1MM
SMH152-LPSE-D31-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 62POS 1MM
SMH152-LPSE-D37-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 74POS 1MM
SMH152-LPSE-D36-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 72POS 1MM
SMH152-LPSE-D31-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 62POS 1MM
SMH152-LPSE-D32-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 64POS 1MM
SMH152-LPSE-D37-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 74POS 1MM
SMH152-LPSE-D30-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 60POS 1MM
SMH152-LPSE-D33-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 66POS 1MM
SMH152-LPSE-D34-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 68POS 1MM
SMH152-LPSE-D34-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 68POS 1MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.