- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
Edgecards .100 in Datasheet.pdfYmpäristötiedot
Sullins Connector Solutions REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $9.28 | $9.28 |
ECC44DRSN-S288 -teknologiavaatimukset
Sullins Connector Solutions - ECC44DRSN-S288 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions - ECC44DRSN-S288
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | - |
| Lukea ääneen | Dual |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | 44 |
| Joitakin paikkoja | 88 |
| Asennustyyppi | Board Edge, Straddle Mount |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| sukupuoli | Female |
| laippa Ominaisuus | - |
| ominaisuudet | Card Extender |
| Yhteydenotto Tyyppi | Loop Bellows |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 30.0µin (0.76µm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Väri | - |
| Korttityyppi | Non Specified - Dual Edge |
| Card Paksuus | 0.062" (1.57mm) |
| Perustuotteenumero | ECC44 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions ECC44DRSN-S288.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ECC44DRST-S288 | ECC44DRSD-S288 | ECC44DRSI-S288 | ECC44DRSS-S288 |
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Lukea ääneen | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Korttityyppi | - | - | - | - |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Material - Insulation | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| laippa Ominaisuus | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| sukupuoli | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Card Paksuus | - | - | - | - |
Lataa ECC44DRSN-S288 PDF -lehdet ja Sullins Connector Solutions -dokumentaatio ECC44DRSN-S288 - Sullins Connector Solutions: lle.
ECC44DRSHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSN-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRTFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRST-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRTH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRST-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
ECC44DRSTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.