- Bran***Lewis
- 11.05.2026
lomakkeissa
SiT8209.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $2.142 | $2.14 |
SIT8209AC-33-33S-166.000000Y -teknologiavaatimukset
SiTime - SIT8209AC-33-33S-166.000000Y Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin SiTime - SIT8209AC-33-33S-166.000000Y
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | SiTime |
| Jännite - Supply | 3.3V |
| Tyyppi | XO (Standard) |
| Koko / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Sarja | SiT8209 |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 4-SMD, No Lead |
| ulostulo | LVCMOS, LVTTL |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistajan toimitusaika | 5 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| toiminto | Standby (Power Down) |
| taajuus vakaus | ±50ppm |
| Taajuus | 166MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 166MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Nykyinen - Supply (Max) | 36mA |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | 70µA |
| Base Resonaattori | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin SiTime SIT8209AC-33-33S-166.000000Y.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SIT8209AC-33-33S-166.000000T | SIT8209AC-33-33S-166.000000 | SIT8209AC-33-33S-166.000000X | SIT8209AC-33-33S-166.600000Y |
| Valmistaja | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max) | - | - | - | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | - | - | - | - |
| Valmistajan toimitusaika | - | - | - | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | - | - | - | - |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakkaus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Resonaattori | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
Lataa SIT8209AC-33-33S-166.000000Y PDF -lehdet ja SiTime -dokumentaatio SIT8209AC-33-33S-166.000000Y - SiTime: lle.
SIT8209AC-33-33S-161.132800XSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-156.257812XSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-161.132800YSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.660000TSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.600000YSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.000000TSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-156.257812YSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-161.132800TSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.660000XSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.000000XSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.600000TSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.660000YSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
SIT8209AC-33-33S-166.600000XSiTime-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.