- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
RoHS Declaration of Conformity.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $15.59 | $15.59 |
| 200+ | $6.22 | $1,244.00 |
| 500+ | $6.01 | $3,005.00 |
| 1000+ | $5.91 | $5,910.00 |
IT314 -teknologiavaatimukset
Schaffner EMC Inc. - IT314 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Schaffner EMC Inc. - IT314
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Schaffner EMC, Inc. |
| Paino | 0.88 oz (25.08 g) |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 3:1:1 |
| muuntaja Tyyppi | Data/Voice Coupling |
| Koko / Dimension | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) |
| Sarja | IT |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| induktanssi | 35mH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.992' (25.20mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Schaffner EMC Inc. IT314.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IT314 | IT3205CE | IT3-300P-32H(04) | IT3-300P-38H(03) |
| Valmistaja | Schaffner EMC Inc. | RRAKIN | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C | - | - | - |
| Koko / Dimension | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | Data/Voice Coupling | - | - | - |
| Asennustyyppi | Through Hole | - | Stacking | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 3:1:1 | - | - | - |
| Sarja | IT | - | IT3 | - |
| Paketti | Tray | - | Tray | Tray |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| induktanssi | 35mH | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.992' (25.20mm) | - | - | - |
| Paino | 0.88 oz (25.08 g) | - | - | - |
Lataa IT314 PDF -lehdet ja Schaffner EMC Inc. -dokumentaatio IT314 - Schaffner EMC Inc.: lle.
IT3-300P/REMOVAL-CAPHirose Electric Co LtdCONN CAP
IT3010ERenesas Electronics America IncIT3010E
IT3-300P-38H(03)Hirose Electric Co LtdCONN INTERPOSER 300POS STACK
IT3012ERenesas Electronics America IncIT3012E
IT3205CE16.368MHZRAKON
IT3205EERAKON
IT3205CERRAKIN
IT3205CE 26.000MHzRAKON
IT3205CE 16.367667MHzRAKON
IT3205CE24.5535MHZRAKON
IT3205BE 24.5535RAKON
IT3205FERAKON
IT3205CE-16.369MHZRAKONSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.