- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
FN2060 Series Datasheet.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfYmpäristötiedot
RoHS Declaration of Conformity.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $9.164 | $9.16 |
| 10+ | $8.87 | $88.70 |
FN2060B-3-06 -teknologiavaatimukset
Schaffner EMC Inc. - FN2060B-3-06 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Schaffner EMC Inc. - FN2060B-3-06
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Schaffner EMC, Inc. |
| Jännite - Nimellinen DC | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 250V |
| päättyminen Style | Quick Connect |
| Sarja | FN 2060 |
| Paketti | Box |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| induktanssi | 2.5mH |
| Taajuus - käyttö | DC ~ 400Hz |
| Suodatintyyppi | Single Phase |
| nykyinen | 3 A |
| kokoonpano | Two Stage |
| Perustuotteenumero | FN2060 |
| Hyväksymisvirasto | CE, CSA, ENEC, UR |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Schaffner EMC Inc. FN2060B-3-06.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FN2060B-12-06 | FN2060B-16-06 | FN2060B-10-06 | FN2060B-30-08 |
| Valmistaja | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Jännite - Nimellinen DC | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sarja | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Suodatintyyppi | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Taajuus - käyttö | - | - | - | - |
| Hyväksymisvirasto | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Nimellisjännite | - | - | - | - |
| nykyinen | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kokoonpano | - | - | - | S/H-ADC |
Lataa FN2060B-3-06 PDF -lehdet ja Schaffner EMC Inc. -dokumentaatio FN2060B-3-06 - Schaffner EMC Inc.: lle.
FN2060B-1-07Schaffner EMC Inc.SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE
FN2060B-16-07Schaffner EMC Inc.SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE
FN2060B-20-08Schaffner EMC Inc.SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.