- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.81 | $1.81 |
ZW-12-12-T-S-750-120-LL -teknologiavaatimukset
Samtec Inc. - ZW-12-12-T-S-750-120-LL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. - ZW-12-12-T-S-750-120-LL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| päättyminen | Kinked Pin, Solder |
| Rivien välit | - |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| Rivien | 1 |
| Joitakin paikkoja | 12 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - Tail | 0.120" (3.048mm) |
| Pituus - Stack Korkeus | 0.750" (19.050mm) |
| Pituus - Post (Kiima) | 0.160" (4.064mm) |
| Pituus - yleinen pin | 1.030" (26.162mm) |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - |
| Ota Finish - Post (Kiima) | Tin |
| Väri | Black |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. ZW-12-12-T-S-750-120-LL.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ZW-12-12-T-D-670-120 | ZW-12-12-T-S-450-410 | ZW-12-12-T-S-665-120 | ZW-12-12-T-S-650-250 |
| Valmistaja | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Ota Finish - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Pituus - yleinen pin | - | - | - | - |
| Rivien välit | - | - | - | - |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Pituus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Pituus - Tail | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Pituus - Stack Korkeus | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
ZW-12-12-T-S-815-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-12-T-D-557-236Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-850-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-440-395Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-S-D-750-180Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-13-G-D-610-240Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-665-245Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-437-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-D-787-118Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-450-410Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-730-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-13-G-D-257-126Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-13-G-D-660-230Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-D-735-195Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-650-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-400-410Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-665-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-12-T-D-670-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.