- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $5.125 | $5.13 |
TMM-108-06-G-D-SM-A-P -teknologiavaatimukset
Samtec Inc. - TMM-108-06-G-D-SM-A-P Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. - TMM-108-06-G-D-SM-A-P
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board or Cable |
| peittänyt | Unshrouded |
| Sarja | TMM |
| Riviväli - Mating | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.079' (2.00mm) |
| Paketti | Tube |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 16 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristyskorkeus | 0.059' (1.50mm) |
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Board Guide, Pick and Place |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3.2A per Contact |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteyden pituus - Post | - |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.168' (4.27mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 20.0µin (0.51µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Header |
| Perustuotteenumero | TMM-108 |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. TMM-108-06-G-D-SM-A-P.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TMM-108-06-G-D-SM-A-P-TR | TMM-108-06-G-D-SM-004-P-TR | TMM-108-06-G-D-SM-A-M-TR | TMM-108-06-G-D-SM-A-M |
| Valmistaja | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| peittänyt | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Yleinen kosketuspituus | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Kontaktin pituus - Mating | - | - | - | - |
Lataa TMM-108-06-G-D-SM-A-P PDF -lehdet ja Samtec Inc. -dokumentaatio TMM-108-06-G-D-SM-A-P - Samtec Inc.: lle.
TMM-108-06-G-D-SM-006-P-TRSamtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-A-MSamtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-MSamtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-M-TRSamtec, Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-013Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-004Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-004-P-TRSamtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-006Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-QSamtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-A-M-TRSamtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
TMM-108-06-G-D-SM-007Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.